Gazzetta Gattuso kjo eshte rruga e duhur por problem mbetet sulmi!

Champions eshte larg por rruga eshte ajo e duhura per djemt e Rinos. Ndaj Napolit Gattuso e kishte pergatitur mire ndeshjen duke mos i lene hapesira kundershtarit por problem mbetet sulmi i cili nuk po funksionon. Si Andre Silva dhe Kalinic nuk bindin akoma!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu