Gazzetta: Gattuso i merzitur me disa lojtare!

Sipas Gazzetta dello Sport Gattuso eshte merzitur me disa lojtare por me shume me 3 sulmuesit, pas ndeshjes Rino ka folur per levizje te gabuara ne fushe nga sulmuesit dhe kjo ka bere qe trajneri kuqezi ti terheqe vemendjen sulmuesve te tij.

Milan ka sulmin e 3 me te dobet ne Seria A me ndeshjet e luajtura ne shtepi, edhe pse te 3 sulmuesit kane pasur hapesirat e duhura – shkruan gazeta e perditshme italiane!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu