Gazzetta Gattuso deshton me 4-4-2

Ndeshja mbreme tregoi dhe nje here qe Milan pa Suso dhe Calhanoglu eshte nje skuader tjeter. Levizje ne fushe qe tregojne dhe nje here se ky Milan me dy sulmues eshte shume pak kreativ dhe shume i lexueshem.

Nje 4-4-2 i deshtuar qe ne nisje, edhe pse Gattuso ndryshoi duke levizuar Cutrone ne krah asnje ndryshim me nje Andre Silva qe nuk u duk i rrezikshem per asnje moment.

Gazzeta dello Sport

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu