Gazzetta Elliot mendon per Maldini!

Sipas Gazzetta dello Sport Fondi Elliot po mendon per te ardhmen, nese Mr Li nuk permban detyrimet ndaj tij deri ne tetor kur eshte dhe afati fundit po mendon te zevendesoje Administratorin Fasone me legjenden kuqezi Paolo Maldini. Megjithate Paolo Maldini ka mohuar gjithcka duke bere te ditur se nuk eshte ne dijeni te kesaj levizjeje shkruan Gazzetta dello Sport sot!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu