Gazzetta Donnarumma ne ankand, fillon nga 70 milion euro?

Pas hapjes nga ana e Mirabelli se nese vjen nje oferte e mire per Donnarumma do te ulemi ne tavoline per te biseduar ka filluar ankandi per portierin kuqezi. Sipas Gazzetta dello Sport Milan do te nise bisedimet vetem nese oferta fillon nga nje vlere prej 70 milion euro per kartonin e Gigio, edhe pse Raiola do kerkoje ta ule sa me shume vleren e tij ne treg. Githsesi cdo gje mbetet per tu pare pas kampionatit atehere kur fillon dhe merkato!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu