Gazzetta dello Sport notat e lojtareve!

Sipas Gazzetta dello Sport Calhanoglu ishte lojtari me i mire ne fushe, pervec golit dhe asist shume aksione u nisen nga kembet e mesfushorit turk 7.5.

Suso shperderon shume raste nota 5.5 dobet

Bonaventura rigjen formen e duhur dhe rikthehet te goli 7

Nota pozitive per Zapata dhe Calabria nota 6.5

Nota 6 per lojtaret e tjere si Bonucci, Donnarumma, Rodrigues, Locatelli dhe Cutrone..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu