Gazzetta deadline per Mr Li sot, o shlyen borxhin ose Milan kalon te Fondi Elliot!

Dita vendimtare erdhi sipas Gazzetta Dello Sport sot Mr Li ka afatin e fundit per shlyer Fondin Elliot me 32 milion eurot te cilet Fondi Elliot i kaloi ne arken e Milanit disa dite me pare pasi Li nuk mundi dot ti kalonte vete dhe ne kete menyre hyri ne loje Fondi Elliot ose Milan perndryshe sot kalon ne duart e Paul Singer.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu