Gazzetta Carrasco mbetet nje objektiv!

Sipas Gazzetta dello Sport Milan po mendon serish per nje sulmues te majte dhe belgu Carrasco eshte nje objektiv kryesor. Fakti qe pista qe te dergon ne transferimin e lojtarit mbetet akoma prej disa javesh do te thote qe dicka eshte akoma e mundur dhe kuqezinjte do te provojne te marrin lojtarin deri diten e fundit te merkatos edhe pse eshte e veshtire!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu