Gazzetta Carrasco emri per sulmin!

Sipas Gazzetta dello Sport Milan ka nisur tratativat per huazimin e Ferreira Carasco lojtari belg i cili luan ne Kine me skuadren Dalian, problemi vetem mbetet paga e lojtarit i cili merr rreth 10/11 milion euro ne sezon dhe nese kerkon te rikthehet ne Europe lojtari duhet te ule pretendimet e tija!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu