Gazzetta Calhanoglu dhe Jack Milan rigjen buzeqeshjen!

Milan rigjen buzeqeshjen shkruan Gazzetta dello Sport ne te perditshmen e saj ne nje artikull per kuqezinjte.

Nervozizmi i Gattuso i beri mire lojtareve per ndeshjen kunder Bologna. Calhanoglu dhe Bonaventura i japin fitoren Milanit qe nuk vinte qe prej 18 Marsit.

Por fitorja e Atalanta e le serish Milanin ne vendin e 7 te Seria A.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu