Gazzetta asnje e re rreth tratatives Commisso-Li

Sipas Gazzetta dello Sport nuk ka asnje lajm rreth tratatives Commisso-Li, pas nje tratative te gjate ku 3 here palet ishin shume prane firmes tashme cdo gje eshte lene pezull. Mesa duket Mr Li do te paguaje vete 32 milion euro Fondit Elliot dhe do te zgjase akoma me shume shitjen e Milan duke hapur nje ankand dhe duke i hapur rruge dhe kompanive te tjera per blerjen e Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu