Gazzetta Andre Silva ne dyshim te qendroje ne Milano!

Andre Silva eshte ne dyshim te qendroje serish ne Milano dhe sezonin tjeter, lojtari kerkon te luaje me shume dhe nuk do te rrezikoje serish nje tjeter sezon ne stol.

Po ashtu Milan eshte duke kerkuar nje sulmues goleador i cili mund ti siguroje skuadres 18/20 gola ne sezon gje qe Silva nuk ja siguron per momentin – shkruan Gazzetta dello Sport

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu