Gazzetta Andre Silva drejt largimit?

Sipas Gazzetta dello Sport eksperienca e Andre Silva mund te jete drejt perfundimit te Milan.

Ne nje interviste per Forza Milan lojtari portugez ka shfaqur hapur veshtiresit e tij ne Milano, mungesa familjes gjithcka nga Portugalia. Ndoshta eshte sezoni pare larg shtepise dhe problemet mund te ishin te pranishme, por nuk dihet ende nese eshte nje paralajmerim per largimin nga Milan apo mbetet gjithcka per tu pare..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu