Gazidis shpjegon arsyen e investimit “Tonali” dhe i uron mirëseardhjen e tij!

Sandro Tonali është një lojtar i ri i Milanit dhe tashmë është bërë zyrtare gjithçka…

Sigurisht, nëse nuk do të kishte ardhur “ok” administrator i deleguar i klubit kuqezi, Ivan Gazidis, asgjë nuk do të kishte qenë e mundur!

Jo më kot pas Paqueta, kjo është blerja më e shtrenjtë në historinë e Elliott te Milani.

“Jemi të kënaqur që e mirëpresim Sandro Tonalin te Milani. Ai është sigurisht një nga talentet e rinj më premtues në nivel ndërkombëtar”.

“Sandro e njeh mirë klubin me të cilin është i lidhur emocionalisht dhe ndan plotësisht vlerat në themel të projektit që ne duam të ndërtojmë së bashku. Mirësevjen Sandro!”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu