Gazidis jam i lumtur per kalimin te Milan!

Vijne dhe fjalet e para te Gazidis: Jam shume i lumtur per kalimin te Milan, mezi po pres te nis punen atje dhe te dergoj Milanin ne nivele te larta aty ku e meriton, ne 10 vite kemi bere nje pune te madhe te Arsenal i cili tani hyn ne nje faze te re.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu