Gazidis i vetmi qe dyshon per Piatek?

Ne diten e djeshme sipas Corriere dello Sport Milan ka hedhur hapat e rendesishem per mbylljen e tratatives me sulmuesin polak Piatek, sic shkruan gazeta ne takimin e djeshem me presidentin Preziosi ka qene i pranishem Leonardo, Maldini si dhe Administratori i pergjithshem Gazidis i cili eshte i vetmi qe dyshon per kete operacion i cili eshte i kushtueshem dhe sipas tij lojtari ka te njejtat aftesi te ngjashme me Cutrone! Nese do te kete drejte apo jo kjo mbetet per tu pare dhe koha do te tregoje nese ky investim per Piatek ja vlejti apo jo..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu