Gazetat italiane sot!

Gazzetta dello Sport: `Alarm kuqezi` ky eshte titulli qe hap sot faqen e pare Gazzetta dello Sport. Vetem barazim kunder Udinese, Milan nuk di me te fitoje dhe ky barazim mund ti kushtoje vendin e 4 te besuarve te Rino Gattuso. Donnarumma dhe Paqueta demtohen dhe sot Lazio mund te shkoje ne -1 me nje ndeshje me pak.

Corriere dello Sport: Pas dy humbjesh pritej reagimi nga skuadra kuqezi ndaj Udinese por erdhi vetem nje barazim zhgenjyes dhe shume fishkellima nga tifozeria ne fund te ndeshjes. Por me e keqja erdhi dhe nga demtimet e Donnarumma terheqje muskulare dhe Paqueta demtim ne kavilje. Te dy lojtaret veshtire te rekuperojne per ndeshjen kunder Juventus ashtu si Suso Conti dhe Kessie te cilet jane ne dyshim. Nje krize rezultatesh dhe demtimesh ne momentin me vendimtar te sezonit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu