Gazetari italian: Diego Costa nuk ka shanse të kalojë te Milani

Gjatë ditës së sotme është folur për mundësinë e kalimit të Diego Costës në Milano.

Rreth kësaj hipoteze, Carlo Pellegatti, ka ndërhyrë në mikrofonët e ‘Radio 24’ dhe ka thënë mendimin e tij.

“Nuk e besoj as i vdekur, është e kundërta e filozofisë së Elliott.

Më përpara marrin një 19 vjeçar që më pas bën një vrimë në ujë.

Milani megjithatë po punon për një alternativë për Ibrahimovic, nuk do të gjendet i papërgatitur”, shprehet gazetari Pellegatti./milanclubalbania.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu