Gazetari i Milanit lumturon tifozët në Youtube! Jep lajmin e madh mbi Fikayo Tomori…

Carlo Pellegatti, në kanalin e tij në YouTube, foli për momentin e Milanit dhe sigurisht situatën e lidhur me Fikayo Tomori: “Me Ibra, Bennacer dhe Calhanoglu në formë, Milani mund të mposhtë këdo.

Nuk kemi skuadrën më të fortë, por kemi një lojë të guximshme dhe sulmuese. Mungesa e Bennacer u nënvlerësua. Ai dhe Kessie formojnë çiftin më të mirë të mesfushorëve në Evropë.

Dje ai hyri dhe Milani u ringjall. Milani nuk është inferior ndaj askujt sepse ka lojën. Dhe së fundmi të gjithë po e kuptojnë atë.

Pastaj ka një rrymë të re të mendimit, përkatësisht Tomori. Tomori është një nga mbrojtësit më të fortë qendrorë në Itali. Për ta blerë duhet të shkosh te Chelsea me 28 milion euro.

Milani ka të gjitha synimet, duke pasur parasysh forcën e lojtarit, për të filluar fushatën e merkatos së verë nga blerja e Tomorit.

Milani dëshiron që ai të jetë nënshkrimi i parë veror. Do të shkojë në Londër me 28 milion euro dhe do ta blejë. Ju garantoj plotësisht për këtë gjë. Maldini kishte hequr mënjanë paratë dhe priti momentin…

Milani ka akoma thesarin për mbrojtësin qendror i cili nuk u përdor verën e shkuar”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu