Gattuso Vidal e menduam ta merrnim!

  • Mund te bejme dicka ne mesfushe? Te them te drejten menduam shume per Vidal por per momentin nuk kemi mundesi per shkak te Fair Play Financiar, por Vidal eshte nje lojtar i madh ka fizik dhe teknik gje qe ne futbollin modern eshte shume i rendesishem., nese e mori Barcelona keto ishin arsyet kryesore – eshte shprehur Gattuso per mediat para ndeshjes me Barcelonen!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu