Gattuso Suso duhet te qendroje!

Mbreme perfundoi afati i klauzoles prej 38 milion euro per spanjollin Suso dhe tani kush eshte i interesuar duhet te kontaktoje drejtuesit e Milan, por sipas mediave italiane Gattuso ka dhene urdher qe Suso nuk preket pasi eshte i rendesishem per skuadren kuqezi. Vetem nese do te kete surpriza por me shume mundesi Suso do te qendroje serish te Milan dhe sezonin e ardhshem edhe pas kerkesave te vazhdueshme nga ana e Inter!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu