Gattuso skuadra duhet te kete me shume besim te vetja!

– E nisem shume keq ku Cagliari mund te shenonte dhe golin e dyte dhe kjo eshte ajo qe me shqeteson. Ne pjesen e dyte dolem ne lojen tone por kjo nuk mjafton.
Ne keto momente shume lojtare duhet te dijne se jane shume te forte por duhet ti shfaqin ne fushe, Cagliari eshte fushe e veshtire por nuk duhet te merzitemi ne fund duhet ta mendojme me perpara..
Rruga eshte akoma e gjate dhe kjo skuader mund te permirsohet akoma me shume.. – u shpreh Gennaro Gattuso per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu