Gattuso per Milan TV

“Ka pesimizem.. Eshte e vertete qe duhet te benim ate hapin e madh, por ndjej nje klime qe nuk me pelqen. Por duhet te kuptojme dhe cfare lojtaresh kemi dhe kane ardhur te ne.
Duket sikur gjithcka qe kemi bere eshte per tu hedhur tutje..

Eshte momenti jot me i keq te Milan? Jo nuk besoj, vjet kunder Benevento dhe Verona ishim si nje bande muzikore me gjithe respektin qe kam per bandat muzikore.. kemi per detyre te qendrojme ne zonen e Champions dhe te luajm per dicka te madhe deri ne fund.

Kemi skuadra te forta si Roma dhe Lazio qe do te luajne deri ne fund per nje vend, pas dy ditesh luajme kunder Spal dhe na duhet nje fitore pas kemi dhuruar shume kete sezon..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu