Gattuso: Pas rinovimit kam me shume presion!

– Kam me shume deshire dhe me shume presion tani qe rinovova kontraten sepse duhet te permisohemi akoma me shume dhe mundesite jane.

Ne media kam lexuar per emrat e rinj por per mua keto qe kemi jane me te miret, duhet te kemi respekt per lojtaret. I takon drejtuesve te mendojne per merkaton por bazen e kemi nuk do te bejme revolucion sezonin tjeter!

Bonaventura? Sa me shume e kritikojne aq me shume do e aktivizoj ne loje, nuk kemi mesfushor si ai per momentin.

Donnaruma? Mund te beje me shume por ishim mesuar keq deri tani, mund te gaboje dhe ai si te gjithe te tjeret..

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu