Gattuso nuk ka nje zevendesues per Biglia!

Sipas gazetares Arianna Ravelli te Corriere dello Sport e ftuar ne Milan TV Gattuso do te kete nje problem per te zevendesuar Lucas Biglia kete sezon, pas largimit dhe te Locatelli nese do isha une do mundohesha te rekuperoja Montolivo besoj se mund te ishte me i vlefshem ne ate rol se Bakayoko pas asaj qe pamë ne ndeshjen kunder Napoli  – shprehet Arianna per Milan TV.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu