Gattuso: Nuk ka justifikime, humbem nje shans te madh!

Nuk eshte faji i sulmit edhe pse e degjoj shpesh, sot gjuajtem 21 here ne porte duhet te jemi te ‘keqinj’ ne 20 metrat e fundit.

Me vjen keq sepse ishte nje mundesi e mire por duhet te shikojme perpara, kemi nje Kupe per te luajtur dhe Europa League per tu mbrojtur.

Jemi nje skuader e re por sot cdo skuader tjeter do ishte dorezuar, menduam te ndryshonim ne 3-4-3 pasi Sassuolo vetem mbrohej me Chievon na eci dhe kthyem gjithcka sot nuk ja dolem por duhet te kemi durim.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu