Gattuso nuk i beson Romes!

Do te jete nje perballje direkte per vendin e 4 ajo sot ne Olimpico te Romes midis Milan dhe Roma. Nje ndeshje ku Roma vjen pas nje humbje turperuese 7-1 ne kupe kunder Fiorentina por qe Rino Gattuso nuk i beson kesaj Rome ne veshtiresi.

Trajneri kuqezi sot do te hedhe ne fushe formacionin me te mire: Ne porte Donnarumma; ne mbrojtje Calabria Romagnoli Musachio dhe Rodriguez; ne mesfushe Bakayoko Kessie dhe Paqueta i cili luan ndeshjen e 6 rradhazi ne formacion; dhe ne sulm Calhanoglu Suso mbeshtesin polakun Piatek!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu