Gattuso nuk eshte diçka e re që na mungon nje bomber!

Nuk eshte gje e re te themi qe na mungon nje bomber prej 20 golash por duhet te kujtojme qe Kalinic golat i ka bere gjithmone, Andre Silva nese e nxjerrim ne merkato e blejn per nje ore, Cutrone eshte i ri por ka pasion dhe energji.
Eshte dhe faji jone qe ti japim mundesine per te shenuar, skemat mesfushoret jane faktore te cilet duhen te ndihmojne sulmin te shenoje.. eshte dhe faji jone!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu