Gattuso nje rendiment per Champions!

Me Rino Gattuso ne pankine qe pas marrjes se detyres ne vendin e Montella Milan ka patur nje rendiment per Champions. Sipas Gazzetta dello Sport vetem 3 trajnere kane bere me mire se Gattuso qe nga muaji qe Rino mori detyren, dhe ato jane:

Allegri 61 pike

Sarri 53 pike

Di Francesco 46 pike

Gattuso 44 pike

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu