Gattuso nje faze pothuajse perfekte!

E nisi me Benevento ne ate ndeshje me nje fund dramatik kunder skuadres qe deri ne ate moment nuk kishte fituar asnje pike, ishte pika me e ulet e sezonit nje skuader ku nuk kishte asgje per te shpetuar, me pas vjen nje faze e tere me 34 pike te fituara vetem Juventus dhe Napoli kane bere me mire se Rino gati 1.79 pike per ndeshje.

Ndoshta ishte vone per te kapur objektivin champions por Gattuso tashme ka nje baze per te formuar gjithcka per sezonin e ardhshem!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu