Gattuso ngre zërin, jemi ne prove te gjithe!

Pak me shume se nje muaj nga fitorja e fundit ne Seria A nuk e ka lene te qete Gennaro Gattuso dhe ne konferencen e fundit per shtyp.

Mbeten dhe 5 ndeshje vendimtare ku luhet per gjithcka, nje vend ne Europe dhe finalja Kupes eshte objektivi kryesor – shkruan Gazzetta dello Sport sot ne te perditshmen e saj.

Rino kerkon fitore duke filluar qe sot pasi dhe vete nuk ndjehet me i sigurte ne pozicionin e tij, ne formacion rikthehet Calhanoglu dhe Suso ne krahet e sulmit dhe me Locatelli ne mesfushe per te zevendesuar Biglia te demtuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu