Gattuso ne 8 dite luan te gjithe sezonin!

Sot Milan kunder Verona luan nje nga tre finalet e mbetura per te shpetuar sezonin. Ne 8 dite Verona Juventus dhe Atalanta do te japin pothuajse verdiktin e ketij kampionati.
Rino ne konferencen per shtyp dje i kujtoi skuadres humbjen ne fazen e pare ndaj Veronas per te shkundur lojtaret ku me skuadrat e vogla kane bere me keq. Nje paralajmerim ky ne prag te sfides se fundjaves ku pritet me interes dhe rezultati i ndeshjes Lazio-Atalanta skuadres kundershtare te kuqezinjve ne luften per vendin e 6 qe te dergon direkt ne Europa League.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu