Gattuso: Ndeshje e mire per ne, Roma skuader e veshtire!

Bëme nje ndeshje te mire, ne pjesen e pare nuk dolem ne lojen tone edhe per shkak te Romes. Nuk mundem te qarkullonim topin ashtu si deshironim, Roma bente presing te larte. Piatek ben repartin i vetem, luan ne linje me mbrojtesit dhe na jep me shume liri veprimi. Roma ka kualitete dhe nuk eshte e lehte ndaj tyre, megjithate loja me pelqeu dhe djemte reaguan mire ne nje ndeshje te veshtire..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu