Gattuso: Napoli skuader me shume kualitete!

Luajtem kunder nje skuader shume te mire dhe me shume kualitete. Nje pjese e pare e mire ndersa ne pjesen e dyte ndjem lodhje, Napoli nuk te lë te luash i qete sot kishte ne loje te 4 sulmuesit, eshte nje pike e fituar per ne.

Duhet te gabojme me pak, ne 25m e fundit gabojme ate pasimin vendimtar dhe per kete me vjen keq por qe bashke me stafin duhet te punojme me shume.

Si te bejne asist? Une nuk di (qesh) une luaja me kampione vete rekuperoja topat. Nese gabojne Calhanoglu dhe Paqueta i kuptoj pasi i duhet te vrapojne dhe per te rekuperuar topin.. nje barazim i drejte do thoja..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu