Gattuso na mungojne lojtare qe te zevendesojn Suso dhe Calhanoglu!

Fajtori kryesor per kete humbje jam une, gjate javes nuk shikoj probleme por gjate ndeshjes behen levizje te gabuara dukemi si bande muzikantesh..

Te jem i sinqerte gabova une, me 4-4-2 nuk beme presion dhe per dy sulmues vendosa une, me vjen keq dhe ndjej turp.

Pas ndeshjes me Napolit morem shume levdata por tani duhet te rigjejm serish shpirtin e humbur..

Nuk kemi lojtare qe te zevendesojn Calhanoglu apo dhe Suso, kemi shume lojtare te rinj qe e ndjejn shume presionin para portes dhe nuk shenojn. Benevento eshte skuader qe nqs nuk shenon te vendos ne veshtiresi, kisha dite qe e ndjeja kete gje dhe ja kisha thene lojtareve por ndoshta eshte faji im qe nuk ja transmetova ne menyren e duhur..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu