Gattuso: Mos e fishkelleni Donnarummen!

Gennaro Gattuso pas ndeshjes ka folur per Gigio Donnarummen duke i bere apel tifozeve qe mos ta fishkellejne. Ai gjithashtu tha qe Gigio eshte vetem 19 vjec dhe mos e gjykoni,duhet ta leme te qete sot nuk ishte faj atij,Masiello ishte 1 meter larg portes cfare te bente me shume Gigio?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu