Gattuso me pelqeu vetem shpirti skuadres!

“Me pelqeu shpirti skuadres por ne menyren e lojes bemë nje hapa mbrapa, duhej te qarkullonim me mire topin.
Andre Silva eshte nje lojtar i rendesishem sezonin e kaluar pati veshtiresi por eshte i ri dhe ka mundesi te rritet akoma si lojtar sepse punon shume”

Ishim me fat sot por me vjen keq sepse mund te benim me shume ne menyren e lojes dhe qarkullimit te topit, humbasim topa ne mesfushe ne menyre te keqe. Degjoj te flitet se Barcelona luajti me te rinjte, por keta te rinj kushtojne 200 e ca milion euro dhe dijne te luajne futboll shume mire..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu