Gattuso me pelqeu grinta skuadres!

– Ishte nje nga ndeshjet me te luftuara dhe me personalitet nga ana jone, nuk ishte e lehte te vije ketu pas asaj humbje ne kupe.

Vendi i 6 eshte me i duhuri dhe per pergatitjen tone gjate veres..

Donnarumma? Nuk besoj se gaboi ne rastin e golit mos e fajesojm gjithmone..

Fiorentina? Te gjithe e dine sa vlen per ne vendi 6 dhe lojtaret kane premio per kete pozicion..

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu