Gattuso me dore te hekurt ne Milanello!

Sipas Sky Sport Gattuso i sjell ne mendje fazen pergatitore te Allegrit ne vitin e tij te pare te Milan kur seancat stervitore ishin te forta dhe me shume ritem ku alternohet vrapimet ne pyje ne rërë dhe taktika ne fushe.
Edhe dita djele do jete me stervitje por vetem me nje seance paradite nje mbasdite e lire dhe me pas te henen rinisin seancat e forta me shume pasion te Rino Gattuso!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu