Gattuso me Bonucci do bejme gjithcka mos largohet!

Gattuso ka folur pas ndeshjes sot me Novara:

– Bonucci? Une kam folur me Leo ashtu sic kam folur me te gjithe lojtaret, Leo eshte nje lojtar profesionist dhe shume i mire per te mund te flas vetem fjalet me te mira por ndonjehere dhe lojtaret duhen degjuar.

Ai kerkon te fitoje por dhe ne duam te fitojme asnje nuk do te humbase, drejtuesit e dijne se per cfare ne kemi folur dhe tani te presim pasi Bonucci eshte nje lojtar i jashtezakonshem dhe do kerkojme ta mbajme me deomos ate ne Milanello!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu