Gattuso, Locatelli dhe Montolivo per zevendesuar Biglia!

Pasi Lucas Biglia do te mungoje gjate Gattuso ka dy alternativa per zevendesuar argjentinasin, Locatelli dhe Montolivo jane te gatshem per nje vend ne formacion me Manuel ne avantazh ndaj Ricardos, por ne kete fund kampionat do te kete nevoje per te gjithe lojtaret.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu