Gattuso Konferenca per shtyp!

– Ne leter jemi me te forte se ata, por duhet te japim maksimumin dhe ti respektojme. Do te luajne lojtaret qe jane impenjuar me pak por nuk dua te shikoj nenvleftesim per ta eshte nje enderr te luajne me ne..

Castillejo dhe Bakayoko jane lojtaret me europian qe kemi ne skuader. Te fitojme Europa Leaguen? Mendojme njehere per fazen e grupeve, me pas te shohim.

Higuain eshte zhbllokuar dhe neser do te kerkoje Gola te tjera. Reina do te luaje ne porte, ai eshte nje lider dhe jep maksimumin. Cutronen nuk e kam grumbulluar sepse nuk eshte ne 100%, ka probleme ne kavilje ndersa lojtaret e tjeter i kam lene ne Milanello per tu stervitur – eshte shprehur Gennaro Gattuso ne prag te sfides ne Europa League ndaj Dudelange!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu