Gattuso konferenca per shtyp: Higuain? Uroj te qendroje sa me gjate..

Viti 2019? Duhet te jemi te qete ne momentet e veshtira na mungoi eksperienca, nuk duhet te mendojme shume, sa me pak te mendojme aq me keq eshte per ne..

Ditelindja ime? Nuk para festoj ditelindjet e mia, shume e festojne me shampanje me torta por mua me ikin vitet.. Dhurata? Pres nje skuader aty ku e lashe kunder Spal, nje skuader ku nuk dorezohet edhe nese kalon dizavantazh, nje skuader qe di te rrije mire ne fushe..

Paqueta? Eshte nje lojtar i zgjuar me karakteristika mjaft precize, duket nje lojtar europian me teknike braziliane, eshte mire fizikisht dhe taktikisht jam i surprizuar me te, eshte 21 vjec dhe eshte nje lojtar profesionist jam i habitur me cilesite e tij kemi bere nje goditje te bukur..

Higuain? Gonzalo eshte prezantuar ne stervitje dhe nese nuk do ishte stervitur ashtu sic deshiroja une nuk do ishte me ne ne trasferten e Sampdorias, ka zera rreth tij por une shikoj si stervitet dhe eshte nje profesionist i vertete te tjerat jane pune te menaxherit te tij dhe Leonardo, shpresoj te qendroje sa me gjate te ne, te shohim nqs do jete keshtu..

Andrea Conti? Te gjithe harrojne se lojtari vjen pas dy operacionesh, nuk duhet te nxitohemi me te, Andrea duhet te jete i lumtur si e mbylli 2018 tani me takon mua ti jap me shume minuta per te gjetur kondicionin e duhur fizik..

Demtimet? Suso ka te njejtin problem pubalgjine e cila po i zgjat prej nje muaji dhe me Spal shtrengoi dhembet, nuk duhet te nxitohemi, Caldara dhe Biglia kane bere nje rezonance dhe duken mire megjithate rikthehen pas 25/30 ditesh..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu