Gattuso kam besim te ky grup!

– Drejtuesit me kane dhene nje skuader shume te mire duhet te permisohemi akoma me shume, Biglia lojtar fondamental per ne.

Cutrone-Higuain? Do te kete hapesira per te gjithe, Laxalt dhe Castillejo na dhane shpejtesi ne sulm.. kam besim te ky grup – eshte shprehur Gattuso pas ndeshjes per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu