Gattuso jemi te deshperuar por kemi dhe dy finale!

Ka deshperim ne fytyrat e lojtareve pas humbjes ne finale por duhet ta harrojme dhe te mendojme per Atalanta.

Para ndeshjes kunder Juventus e dinim qe kemi dhe dy finale per te mbajtur vendin e 6 ne Seria A, e kam provuar se cdo te thote deshperim pas finales por kemi per detyre te dergojme Milanin ne Europe..

Donnarumma? Me merkaton merret Fassone dhe Mirabelli une jam trajner, por mund te them qe nuk eshte i qete zerat e merkatos e kane shperqendruar..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu