Gattuso i del ne krah Donnarummas!

Shpesh te gjithe harrojne se Gigio ka vetem 19 vjec, por nuk duhet te harrohen dhe pritjet fantastike qe ka bere deri me sot ne karrieren e tij te shkurter.

Mund te bej akoma me shume – shprehet Gattuso – nga ana ime ka mbeshtetjen me te madhe, per momentin Gigio dhe Suso nuk jane problem per mua perkundrazi jane nje zgjidhje per skuadren!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu