Gattuso i beson eksperiences ndaj Atalanta!

Sipas Sky Sport ne stervitjen e fundit sot ne Milanello Gattuso ka provuar ne formacion Lucas Biglia Abate dhe Kalinic te cilet mund te zevendesojn Locatelli Calabria dhe Cutrone. Ne kete menyre Rino i beson me shume eksperiences ne fushe ndaj Atalantas nje ndeshje e cila eshte vendimtare per ecurine ne Europe:

Donnarumma Abate Romagnoli Bonucci Rodriguez

Biglia Kessie Bonaventura

Calhanaglou Kalinic Suso

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu