Gattuso: Higuain per momentin eshte i Milanit me vone se di.. me pelqeu Paqueta!

U treguan te zote lojtaret, e dinim qe do ishte e veshtire kunder Sampdoria, Cutrone dhe Conti na dhane kualitet dhe vendosen ndeshjen..

Higuain? Per momentin eshte te ne me vone se di, lojtari eshte profesionist i vertete dhe nese nuk do ishte stervitur si duhet nuk do te luante sot, kur nje lojtar ben zgjedhjet e veshtire per tu bindur por une e provoj.. e rendesishme eshte ti themi gjerat ne sy gje qe deri me sot nuk ka munguar..

Paqueta? Me pelqeu ne pjesen e dyte me depertimet ne zone, di te luaje mire me topin si te gjithe brazilianet..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu