Gattuso-Higuain biseduan koke me koke 1 ore me pare!

Sipas Sky Sport nga i derguari ne Jeddah Peppe Di Stefanno Gattuso dhe Higuain kane patur nje takim koke me koke vecmas skuadres dhe mesohet se Higuain i ka komunikuar trajnerit se nuk eshte ne gjendje te luaj ne finale, dicka qe nuk i ka pelqyer trajnerit pasi kishte bere llogarite me sulmuesin argjentinas!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu