Gattuso gati ndryshimet kunder Romes!

Ndeshja kunder Romes eshte nje test tjeter i veshtire per djemte e Gattuso, i cili sipas mediave italiane do te ndryshoje ne krahasim me ndeshjen kunder Napoli.

Jo vetem Calhanoglu por dhe Caldara ne vend te Musacchio apo dhe Laxalt jane kandidate kryesore per nje vend titullari per sfiden kunder Romes te premten ne oren 20:30!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu